Szanowni Państwo,

      ARKON to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w produkcji różnorodnych prefabrykowanych konstrukcji drewnianych. Swoją wiedzę i profesjonalizm opiera na ponad 35-cio letnim doświadczeniu rodzinnej firmy MEGA-DREW DOMY DREWNIANE, która przez wszystkie lata swojej działalności zyskała wielu zadowolonych klientów.

      Firma ARKON rezprezentowana  jest przez młode pokolenie, które dostosowując swoją działalność do nowoczesnych technologii i trendów w budownictwie kontynuuje zarazem działalność protoplasty, którego początki działalności sięgają 1983 roku.

Głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja prefabrykowanych konstrukcji drewnianych. W ofercie firmy znajdują się między innymi:

  • wiązary dachowe łączone na płytki kolczaste,
  • więźby dachowe tradycyjne,
  • stropy drewniane w różnych technologiach,
  • domy i budynki w technologii szkieletowej oraz innej drewnianej.

      Wszystkie składowe elementy produkowanych przez firmę ARKON konstrukcji drewnianych prefabrykowane są w hali produkcyjnej na podstawie rysunków warsztatowych i obliczeń wykonanych w specjalistycznych programach wspierających projektowanie w budownictwie. Tak przygotowane konstrukcje montowane są następnie na placu budowy. Takie rozwiązanie niesie za sobą wiele zalet m. in. gwarantowaną wytrzymałość, dokładność wykonania konstrukcji oraz szybki czas montażu.

      Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów nieustannie wdrażamy nowe technologie oraz ulepszamy park maszynowy. Do produkcji konstrukcji drewnianych wybieramy tylko i wyłącznie certyfikowany surowiec o odpowiedniej wilgotności, jakości i klasie wytrzymałości oraz inne najwyższej jakości materiały i komponenty budowlane, tak aby finalny produkt w pełni zadowolił każdego klienta.

      Dodatkowym profilem naszej działalności jest sprzedaż certyfikowanej tarcicy skandynawskiej używanej do budowy wyżej wymienionych konstrukcji, jak również drewna profilowanego i wykończeniowego. Oferta ta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak również firm. Szczegóły oferty znajdziecie Państwo w zakładce SKŁAD DREWNA.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!